Spa

Odchudzanie w salonie SPA?

Dla wielu osób wiosna to najlepsza pora na odchudzanie. Część z nich decyduje się na diety połączone z wyczerpującym wysiłkiem fizycznym. Sporo osób poszukuje jednak innych metod. Obecnie odchudzanie jest możliwe nawet w salonach SPA. Rozwój nowoczesnej technologii, umożliwił zachowanie szczupłej sylwetki, dzięki odpowiednim sprzętom i zabiegom.

Jak zatem można schudnąć w SPA? Przykładem może być zabieg z wykorzystaniem urządzenia Vip Line. Specyfika tego urządzenia polega na tym, że poddaje mięśnie stymulacji tak, jakby wykonywały określone ćwiczenia fizyczne. Ponadto przed właściwym zabiegiem, wykonywana jest rozgrzewka, dopasowana indywidualnie pod każdą osobę. Trzeba jednak pamiętać o regularności tych zabiegów. Dopiero wówczas można zauważyć konkretne efekty.

Osobom, które zmagają się z cellulitem polecany jest Termoslim. Podczas tego zabiegu wykorzystywane jest oddziaływanie promieniowania podczerwonego, wytwarzającego ciepło. Dzięki temu można znacznie zredukować widoczność pomarańczowej skórki. Popularnym zabiegiem odchudzającym jest również Body Mix. Urządzenie to ma możliwość wykonywana zróżnicowanych zabiegów, począwszy od lasera biostymulującego, po krioterapię czy masaż ciśnieniowy. W ten sposób można znacznie szybciej i efektywniej usunąć z organizmu wszelkie, nagromadzone toksyny. Rezultatem tych zabiegów jest m.in. szczuplejsza sylwetka, mniejszy cellulit oraz elastyczna skóra.

flixotide 2mg/2ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

spa.poradnikpacjenta.net.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.