SPA przed wakacjami

Lato to czas, w którym nosimy mniej ubrań, a tym samym pokazujemy więcej ciała. Wyjeżdżając na urlop warto zadbać o to, żeby czuć się komfortowo. Dzięki poszczególnym zabiegom kosmetycznym, można zapomnieć o niektórych czynnościach pielęgnacyjnych podczas urlopu.

W szczególności warto wybrać się na zabieg, podczas którego zostanie usunięte zbędne owłosienie. Coraz popularniejsze są zabiegi laserowe, które cechują się wysoką skutecznością. Ponadto, dzięki zabiegom laserowym problem nadmiernego owłosienia można wyeliminować nawet na miesiąc. W ten sposób można pozbyć się niechcianych włosów z nóg czy z okolic bikini.

Przed wakacjami warto wybrać się także na zabiegi odchudzające. Istnieje ich duża różnorodność. Należy jednak pamiętać także o odpowiedniej diecie i ćwiczeniach fizycznych. Wówczas efekt można będzie osiągnąć najszybciej.

Latem zwiększa się również aktywność gruczołów potowych. Dla wielu osób to spory problem, bowiem nieestetyczne plamy pod pachami, mogą zepsuć każdy urlop. Obecnie istnieje możliwość ograniczenia tego problemu. Eliminacja nadpotliwości odbywa się zazwyczaj poprzez wstrzykiwanie toksyny botulinowej w wybrane miejsca ciała. Zabieg ten wystarcza na kilka miesięcy.

duodart 0,5 opinie

Dla kogo przeznaczony jest peeling chemiczny?

Nawet najlepsza i staranna pielęgnacja cery może nie być wystarczająca. Skóra codziennie narażona jest na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Na cerę nakładanych jest wiele kosmetyków kolorowych, które jeśli nie są zmywane, mogą Czytaj dalej Dla kogo przeznaczony jest peeling chemiczny?